Connect with us

Rozë

Tuna pas lindjes vazhdon me “kunjat” për Patrisin

Published

on

tuna-pas-lindjes-vazhdon-me-“kunjat”-per-patrisin

Tuna vazhdon me “kunjat” për Patrisin.

Artistja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, këtë muaj është bërë nënë për herë të dytë.

Përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, ajo ka treguar se ka mirëpritur një djalë të quajtur Zen.

Pak pas shpërndarjes së lajmit ka reaguar edhe Patrisi, duke lënë të nënkuptohet se është babai i fëmijës së dytë të Tunës.

Megjithëse janë bërë prindër për herë të dyytë, duket se kjo nuk e pengon këngëtaren që të vazhdojë e të hedhë thumba në rrjete sociale për ish-partnerin.

Ajo ka publikuar këtë herë në Instagram një shprehje që duket se i drejtohet Patrisit.

“Nëse doni një përgjigje të vërtetë nga një narcist, pyetini se çfarë i kanë bërë ish-at, pastaj dëgjoni me kujdes, ata po përshkruajnë në fakt veten e tyre”, thuhet në shprehjen e shpërndarë nga artistja.

Sidoqoftë, akoma nuk është zbuluar shkaku që i ka shtyrë drejt fundit të marrëdhënies së tyre.

Tuna dhe Patrisi kanë po ashtu edhe një djalë katërvjeçar të quajtur, Tian.

Continue Reading

Rozë

Befason Anonela: Ish i dashuri nuk më linte të shkoja në tualet

Published

on

Ish-konkurrentja e Përputhen, Antonela ka bërë një deklaratë befasuese për ish të dashurin e saj.

Antonela tha se vera e fundit që kaloi me të dashurin e saj, për të ka qenë tepër e mërzitshme.

Ajo tha se ai ishte aq xheloz sa madje nuk e linte as të shkonte në tualet!

“Vera e fundit ka qenë shumë e mërzitshme, kur isha në çift, sepse nuk u kënaqa fare, isha vetëm me të”, tha ajo.

“Ishte yll, dy metra, biond, sy jeshil, por ishte shumë xheloz, thoshte “Pse shkove në tualet?”. Nuk isha komode që të kënaqsha”, tha Antonela.

Continue Reading

Rozë

Adelina vjen me foto nga pushimet, ekspozon linjat përfekte

Published

on

Këngëtrja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, përcjell ORAinfo.

Adelinën e gjejmë përherë tejet aktive me postime nga jeta e saj luksoze.

Këtë kohë ajo po i kalon pushimet në Turqi.

Sot, Adelina ka ndarë me ndjekësit një foto nga plazhi, e linjat e saj përfekte morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Learta bëhet pjesë e klipit të Engjit, publikon këtë foto bashkë me kunatën

Published

on

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Pas lindjes së vajzës, Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se do të jetë pjesë e videoklipit të Engjit.

E në këtë imazh që të dyja mahnisin me pamjet./ORAinfo/

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch