Connect with us

Rozë

Si në filma, befasia e radhës për ditëlindjen e Angelës

Published

on

si-ne-filma,-befasia-e-radhes-per-ditelindjen-e-angeles

Angela dhe Savulescu ndryshe u martuan në dhjetor të vitit 2017

Angela Martini e ka festuar ditëlindjen e 35-të, ndërsa bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu, është kujdesur që gjithçka të jetë përrallore.

Ditë më parë, pasaniku rumun e befasoi modelen shqiptare duke përgatitur një dekor të veçantë të punuar me lule, teksa bukuroshja dukej mahnitshme me fustan.

Ylli nga Shkodra që jeton dhe vepron në Amerikë ka përjetuar një tjetër befasi, kësaj radhe në Venecia të Italisë. Savulescu kishte përgatitur gjithçka si në filma: Udhëtimi me barkë, teatër, muzikë, opera…
“Nuk e kisha idenë se gjithçka ishte vënë në skenë posaçërisht për mua! Kur dëgjova këngën e ‘Coldplay’ po mendoja – Uau, kjo është kaq bukur! – duke mos e pasur idenë që gjithçka ishte për mua! Më pas, kënga e ditëlindjes së operës më pushtoi!”, ka shkruar Martini në përshkrimin e videos së publikuar në Instagram.

Ndryshe, Angela dhe Savulescu ndryshe u martuan në dhjetor të vitit 2017 në një ceremoni private në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Continue Reading

Rozë

Arta Bajrami del për kafe, me ndryshimin e fundit nuk po e njeh askush!

Published

on

Arta Bajrami është ndër këngëtaret që vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun.

Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen, shkruan ORAinfo.

Por, Arta vazhdon të mbetet aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku duket se ka ndryshuar shumë në pamje.

Me flokë të kuqe, Arta po duket person krejt tjetër. A po e njihni? /ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Nora rregullohet si nuse, kush është mashkulli qe po i dërgon puthje?

Published

on

Nora Istrefi përveç zërit të talentuar njihet edhe si këngëtarja me linjat më perfekte në showbizin shqiptar.

Këngëtarja ekspozon linjat e saj të cilat janë vërtetë për lakmi.

Me kalimin e viteve ajo vetëm po zbukurohet duke lenë të gjithë gojëhapur me paraqitjet e saj.

Nora sonte ka dal me shoqëri. E rregulluar si nuse, ajo na prezanton me shoqërinë e saj, ndërsa njëri nga dy meshkujt që po e shoqërojnë në veturë, i dërgon edhe puthe Norës.

Për me tepër shikoni pamjet… /ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Adelina Berisha lajmërohet nga Amerika, mahnitë me këtë pamje

Published

on

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është padyshim një ndër më të dashurat për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, përcjell ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundi, ajo është duke qëndruar në Amerikë për vizitë tek familjarët e saj.

E në një imazh të publikuar se fundmi, Adelina shfaqet shumë joshëse. /ORAinfo/

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch