Connect with us

Rozë

Prova e Vesa Lumës 2 orë para dasmës

Published

on

prova-e-vesa-lumes-2-ore-para-dasmes

Vesa Luma kujton si ishte 2 orë para dasmës.

Vesa Luma dhe Big Basta u martuan 6 vite më parë, në një ceremoni madhështore në Sarandë në kalanë e Lëkurësit. Dasma e tyre ishte sa tradicionale, apo aq edhe moderne dhe u cilësua si një nga më të bukurat të atij viti.

Sot, Vesa është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit një nga momentet më të veçanta nga dita e martesës. Ajo ka publikuar një video, në të cilën shihet duke nxjerrë kafe nga shtëpia me tabaka, teksa shfaqet me një vello në kokë. Vesa shprehet se ky moment ka qenë shumë stresues për të, por sigurisht tani i kujton me mall këto çaste.

“2 ore para marteses -prova e kafes

Sapo mora befasi nje dhurate te cmuar nga motra dealuma e cila kishte ruajtur ne arkiven e saj cdo moment backstage te dasmes.. kjo video ishte epike.. testi i kafes ne shtepi pak ore para marteses,stresi ne fytyren time dhe e lumturia ne fytyren e nanes

Perqafime per krejt nuset e ketij viti -eshte shume mire ma besoni ”, shkruan Vesa përkrah videos.

Kujtojmë se prej disa vitesh këngëtarja jeton larg Shqipërisë, në Australinë e largët, së bashku me Big Bastën dhe djalin e tyre, Lian.

Continue Reading

Rozë

Arta Bajrami del për kafe, me ndryshimin e fundit nuk po e njeh askush!

Published

on

Arta Bajrami është ndër këngëtaret që vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun.

Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen, shkruan ORAinfo.

Por, Arta vazhdon të mbetet aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku duket se ka ndryshuar shumë në pamje.

Me flokë të kuqe, Arta po duket person krejt tjetër. A po e njihni? /ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Nora rregullohet si nuse, kush është mashkulli qe po i dërgon puthje?

Published

on

Nora Istrefi përveç zërit të talentuar njihet edhe si këngëtarja me linjat më perfekte në showbizin shqiptar.

Këngëtarja ekspozon linjat e saj të cilat janë vërtetë për lakmi.

Me kalimin e viteve ajo vetëm po zbukurohet duke lenë të gjithë gojëhapur me paraqitjet e saj.

Nora sonte ka dal me shoqëri. E rregulluar si nuse, ajo na prezanton me shoqërinë e saj, ndërsa njëri nga dy meshkujt që po e shoqërojnë në veturë, i dërgon edhe puthe Norës.

Për me tepër shikoni pamjet… /ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Adelina Berisha lajmërohet nga Amerika, mahnitë me këtë pamje

Published

on

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është padyshim një ndër më të dashurat për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, përcjell ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundi, ajo është duke qëndruar në Amerikë për vizitë tek familjarët e saj.

E në një imazh të publikuar se fundmi, Adelina shfaqet shumë joshëse. /ORAinfo/

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch