Connect with us

Rozë

Përfundoi Përputhen – ky është vendimi i papritur i Julit

Published

on

perfundoi-perputhen-–-ky-eshte-vendimi-i-papritur-i-julit

Të premten është zhvilluar puntanta e fundit e emisionit të dashurisë “Përputhen”, shkruan lajmi.net.

Konkurrenti i fundit që u largua nga programi ishte Juli, i cili nuk gjeti dashurinë në emision, por do të kërkojë fatin jashtë.

Në fjalën përmbyllëse para se të largohej nga skena, Juli tha se shpreson që të gjithë që kërkojnë dashurinë ta gjejnë atë.

Ai po ashtu tregoi se menjëherë pas largimit të programit do të udhëtojë në Norvegjinë e Veriut.

“Shpresoj që të gjithë ata që janë vërtetë duke e kërkuar dashurinë ta gjejnë në një mënyrë apo në një tjetër. Nëse nuk ndodh, mbase ndodh për një shkak. Edhe po e gjetët, edhe po se gjetët, çdo gjë ka një shkak, çdo gjë në jetë bëhet për një shkak, prandaj mos u mërzisni asnjëherë. Qëndroni gjithmonë pozitivë. Çdo gjë do shkojë mirë! Unë do nisem për në Norvegjinë e Veriut sapo të dal nga Top Channel”, u shpreh Juli.

Continue Reading

Rozë

Ky është pengu më i madh i Sabri Fejzullahut gjatë karrierës

Published

on

Sabri Fejzullahu tregon pengun më të madh gjatë karrierës.

Këngëtari kosovar, Sabri Fejzullahu, gjatë karrierës së tij ka arritur të kontribuoj shumë duke sjellë këngë të shumta.

Secila këngë i është vlerësuar nga publiku, për të cilët është shprehur gjithmonë falënderues.

Në një intervistë tek ‘Vizioni i pasdites’, Sabriu ka folur më shumë për karrierën e tij duke treguar edhe çka i ka mbetur peng.

Bëhet fjalë për këngën “Ma ke prish gjumin e natës”, në bashkëpunim me Ledina Çelon.Artisti u shpreh se nuk e harron faktin që ky bashkëpunim nuk u vlerësua nga juria e festivalit.

Ai u shpreh mirënjohës që është vlerësuar dhe pëlqyer shumë nga publiku.

Continue Reading

Rozë

Për herë të tretë, Fjolla e Albanit shtatzënë?

Published

on

Fjolla e Albanit shtatzënë për herë të tretë.

Alban Mehmeti është këngëtari i njohur kosovar, i cili me kalimin e viteve është shndërruar në emrin më të kërkuar për dasma e ahengje.

Këngët e tij përherë gjejnë dëgjueshmëri të madhe tek publiku, gjë që e dëshmon edhe karriera e tij e gjatë në skenë, shkruan Kosovarja.

Ndryshe Albani është i martuar me Fjolla Svircën, bukuroshen e cila thuajse çdo ditë gjendet në ballinat e faqeve rozë.

Së fundmi ajo ka sjellë një foto në një fustan të gjerë, që ngjalli dyshimet për një shtatzëni të mundshme.

Me siguri pas dy djemve do e lumturonte një vajzë?

Continue Reading

Rozë

Atdheu me dedikim dashurie për Sarën: “E imja”

Published

on

“E imja”, Atdheu me dedikim dashurie për Sarën.

Para se të përfundonte emisioni “Për’puthen”, dy ish-konkurrentët, Atdhe Xheravina dhe Sara Malaj u larguan për të vazhduar njohjen jashtë programit.

Pas vetëm pak kohësh që u larguan dyshja konfirmuan ndarjen dhe se nuk flisnin më me njëri-tjetrin.

Kjo gjë duket se nuk ka zgjatur aq shumë, pasi tani autorja e këtij emisioni ka konfirmuar se dyshja janë rikthyer bashkë. Para disa ditësh ata filluan me komente filtruese në rrjete sociale, e që tani ata janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit.

“Me çiftin në fuqi të “Për’puthen”, shkruan Olsa në një foto të publikuar në rrjetin social “Instagram”.

Pasi u konfirmua ribashkimi i tyre, Atdheu i bëri një dedikim dashurie publikisht Sarës.

Në një fotografi që publikoi Sara në rrjetin social “Instagram”, Atdheu komentoi, “E imja”, duke lënë edhe një emoji me sytë zemra.

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch