Connect with us

Rozë

Njihuni me konkurrenten e parë nga Kosova që i bashkohet “Big Brother VIP”

Published

on

Kjo është konkurrentja e parë nga Kosova që i bashkohet “Big Brother VIP”.

Edhe pak javë na ndajnë nga fillimi i “Big Brother Albania VIP”, pas ndërprerjes 4-vjeçare të programit. Ashtu sikurse u paralajmërua më herët nga moderatorja Arbana Osmani, në faqen zyrtare të “Big Brother VIP”, do zbulohen pak nga pak edhe konkurrentët.

Më herët, faqja zyrtare e “Big Brother VIP” publikoi disa video ku shfaqej konkurrentja e parë që do të jetë pjesë e këtij “reality shoë”, por pa ia zbuluar portretin.

“Këmbët e gjata, faqebardhë. Apo si është ajo shprehja? BBV, së shpejti”

Burimet ekskluzive për “Iconstyle.al” kanë bërë të ditur se konkurrentja e radhës e këtij “reality show” do të jetë artisja e njohur shqiptare, Albërije Hadërgjonaj.

Përsa i përket datës së nisjes së “BBV” burime ekskluzive për “Iconstyle.al” kanë bërë me dije më herët se data 1 tetor do të shënojë fillimin e programit.

Continue Reading

Rozë

Blerona Zeqiri pyet: “A po të dukem e lumtur”

Published

on

“A po të dukem e lumtur”, përgjigjja e Blerona Zeqirit.

Blerona Zeqiri së fundmi ka folur për jetën e saj private, derisa ka treguar se ndër vite ajo është bullizuar për peshën që ka pasur.

Moderatorja ka treguar se ka lexuar shumë komente të liga në rrjete sociale sa i përket peshës së saj.

Sa i përket jetës së saj private, Zeqiri nuk ka preferuar të komentojë shumë këtë pjesë.

“Qysh po të dukem”, i drejtohet Blerona moderatorit, i cili i thotë “Po dukesh e lumtur”, “Eh kaq ka rëndësi”, përfundon moderatorja.

Continue Reading

Rozë

Shpat Kasapi dhe Selvije në pritjen e ëmbël, zbulojnë gjininë e foshnjës

Published

on

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao zbulojnë gjininë e foshnjës.

Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao, do bëhen prindër për herë të parë së shpejti.

Derisa kanë rrëfyer shpesh për marrëdhënien e tyre, ata së fundmi kanë zbuluar edhe gjininë e foshnjës.

Çifti kanë qenë të ftuar në Tv Klan në emisionin “Rudina”, derisa përmes një baloni treguan se çfarë po presin djalë apo vajzë.

Në momentin që është shpërthyer baloni i madh, rrodhën disa të tjerë blu që konfirmuan se po presin një djalë.
Dyshja u shfaqën të lumtur krah njëri-tjetrit duke treguar se janë shumë të emocionuar për këtë.

Shpati theksojmë se është fejuar me Selvijen vitin që lamë pas, teksa u martuan pak muaj më parë.

Kjo është martesa e parë për Kasapin, i cili shijoi një lidhje të gjatë me modelen Afërdita Dreshaj.

Continue Reading

Rozë

Leonora Jakupi dhe Nora Istrefi ‘përballen’ në një festë, ka kohë që nuk flasin

Published

on

Nora Istrefi dhe Leonora Jakupi ka kohë që nuk flasin, ‘përballen’ në një festë.

Leonora Jakupi dhe Nora Istrefi me sa duket nuk kanë raporte shumë të mira.Gjithë kjo u aludua në medie kur Leonora Jakupi kishe dhënë një deklaratë në lidhje me Norën në emisionin “Shiko Kush Luan”, shkruan GazetaBlic.

“Unë nuk jam person që mbaj inate; por “hë për hë” nuk do i flisja Nora Istrefit. Janë arsye të forta, se ka bërë një gabim të madh ndaj meje…”, tha Jakupi.

Pas kësaj më nuk i kemi parë pranë njëra-tjetrës deri në momentin kur i bëri bashkë shoqja e tyre, Jehona Sopi, e cila festoi ditëlindjen në shtëpinë e saj dhe të ftuara ishin të dyja.Nga pamjet që u publikuan në rrjetet sociale, Nora dhe Leonora nuk qëndruan afër për asnjë moment.

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch