Connect with us

Rozë

Liberta Spahiu vetëshpallet “Miss Plazhi”, kurora ia shton edhe më shumë bukurinë

Published

on

liberta-spahiu-veteshpallet-“miss-plazhi”,-kurora-ia-shton-edhe-me-shume-bukurine

Liberta Spahiu shpallet “Miss Plazhi”, kurora po i rri super.

Në Shëngjin tek “Rana e Hedhun” po mbahet “Unum”, festivali që shpreson ta vendosë Shqipërinë në rrjetin e festivaleve të hapura me muzikë elektronike dhe jo vetëm.

Në këtë edicion po marrin pjesë DJ nga vende të ndryshme dhe atmosfera duket të jetë në nivel.

E, shumë “high” është edhe disponimi i Liberta Spahiut, e cila po kalon ditë e netë të bukura argëtimi në Shëngjin, shkruan “Kosovarja”.

Aventura e Libertes në “Unum” po ilustrohet me foto e video në faqen e saj në Instagram, ku sot është shfaqur ne kuror në kokë.

Kjo është Liberta Spahiu – “Miss Plazha 2021”.

Ndryshe, Liberta nuk ka marrë pjesë ndonjëherë në ndonjë konkurs bukurie, po për vite me radhë është cilësuar si modelja më e kërkuar në vend.

Continue Reading

Rozë

Befason Anonela: Ish i dashuri nuk më linte të shkoja në tualet

Published

on

Ish-konkurrentja e Përputhen, Antonela ka bërë një deklaratë befasuese për ish të dashurin e saj.

Antonela tha se vera e fundit që kaloi me të dashurin e saj, për të ka qenë tepër e mërzitshme.

Ajo tha se ai ishte aq xheloz sa madje nuk e linte as të shkonte në tualet!

“Vera e fundit ka qenë shumë e mërzitshme, kur isha në çift, sepse nuk u kënaqa fare, isha vetëm me të”, tha ajo.

“Ishte yll, dy metra, biond, sy jeshil, por ishte shumë xheloz, thoshte “Pse shkove në tualet?”. Nuk isha komode që të kënaqsha”, tha Antonela.

Continue Reading

Rozë

Adelina vjen me foto nga pushimet, ekspozon linjat përfekte

Published

on

Këngëtrja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, përcjell ORAinfo.

Adelinën e gjejmë përherë tejet aktive me postime nga jeta e saj luksoze.

Këtë kohë ajo po i kalon pushimet në Turqi.

Sot, Adelina ka ndarë me ndjekësit një foto nga plazhi, e linjat e saj përfekte morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Learta bëhet pjesë e klipit të Engjit, publikon këtë foto bashkë me kunatën

Published

on

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Pas lindjes së vajzës, Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se do të jetë pjesë e videoklipit të Engjit.

E në këtë imazh që të dyja mahnisin me pamjet./ORAinfo/

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch