Connect with us

Rozë

Leonora bëhet gati për të dalë, sa bukur po duket

Published

on

Leonora Jakupi,është duke shijuar pushimet e saj në Turqqi.

Përmes fotove ajo po tregon se është larguar paksa nga përditshmëria e saj rutinë dhe se tani për disa ditë po gjen qetësi afër detit, shkruan ORAinfo.

Përkundër kalimit të viteve ajo vazhdon të jetë një vajzë shumë e mbajtur e cila di të kujdeset shumë për vetën dhe fizikin e saj.

Ajo asnjëherë nuk ka pranuar se ka bërë ndonjë ndërhyrje kirurgjike, duke thënë se bukuria e saj është natyrale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë, e që vëmendje merr grimi i saj i thjeshtë i cili i rri asaj shumë bukur./ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Shpat Kasapi dhe Selvije në pritjen e ëmbël, zbulojnë gjininë e foshnjës

Published

on

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao zbulojnë gjininë e foshnjës.

Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao, do bëhen prindër për herë të parë së shpejti.

Derisa kanë rrëfyer shpesh për marrëdhënien e tyre, ata së fundmi kanë zbuluar edhe gjininë e foshnjës.

Çifti kanë qenë të ftuar në Tv Klan në emisionin “Rudina”, derisa përmes një baloni treguan se çfarë po presin djalë apo vajzë.

Në momentin që është shpërthyer baloni i madh, rrodhën disa të tjerë blu që konfirmuan se po presin një djalë.
Dyshja u shfaqën të lumtur krah njëri-tjetrit duke treguar se janë shumë të emocionuar për këtë.

Shpati theksojmë se është fejuar me Selvijen vitin që lamë pas, teksa u martuan pak muaj më parë.

Kjo është martesa e parë për Kasapin, i cili shijoi një lidhje të gjatë me modelen Afërdita Dreshaj.

Continue Reading

Rozë

Leonora Jakupi dhe Nora Istrefi ‘përballen’ në një festë, ka kohë që nuk flasin

Published

on

Nora Istrefi dhe Leonora Jakupi ka kohë që nuk flasin, ‘përballen’ në një festë.

Leonora Jakupi dhe Nora Istrefi me sa duket nuk kanë raporte shumë të mira.Gjithë kjo u aludua në medie kur Leonora Jakupi kishe dhënë një deklaratë në lidhje me Norën në emisionin “Shiko Kush Luan”, shkruan GazetaBlic.

“Unë nuk jam person që mbaj inate; por “hë për hë” nuk do i flisja Nora Istrefit. Janë arsye të forta, se ka bërë një gabim të madh ndaj meje…”, tha Jakupi.

Pas kësaj më nuk i kemi parë pranë njëra-tjetrës deri në momentin kur i bëri bashkë shoqja e tyre, Jehona Sopi, e cila festoi ditëlindjen në shtëpinë e saj dhe të ftuara ishin të dyja.Nga pamjet që u publikuan në rrjetet sociale, Nora dhe Leonora nuk qëndruan afër për asnjë moment.

Continue Reading

Rozë

Fifi ‘ia sill’ Granitit, e pyet se çfarë kërkon ai nga një femër

Published

on

Fifi shpreh sërish interes për Granitin, e pyet se çfarë kërkon ai nga një femër.

Spektakli Big Brother VIP po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe ka bërë për vete publikun me situatat e krijuara nga banorët brenda.

Dy prej konkurrentëve më të komentuar janë padyshim këngëtarja Fifi dhe ish-futbollisti, Granit Cana.

Ata të dy janë treguar të afërt me njëri-tjetrin duke bërë që të përflitet për një lidhje të mundshme mes tyre në të ardhmen.

Është këngëtarja ajo që ka shprehur pëlqim më të madh ndaj Granitit, e i cili nuk ka qëndruar indiferent.

Edhe së fundi, dyshja kanë folur për gjërat që pëlqejnë tek partneri potencial, Fifi e pyeti Granitin se çfarë kërkon dhe çfarë i pëlqen te nga femër.

“Vlerësoj sinqeritetin te një femër dhe kërkojë të më qëndrojë besnike, kjo është kryesorja, thjeshtë nuk kërkojë shumë unë”, ka thënë Graniti.

Ndërsa, Fifi ka vazhduar duke e pyetur se çfarë i pëlqen te një femër, përveç pjesës së fizikut.

“Nuk dua të bëjë shumë pas meje”, është përgjigjur shkurt Graniti, gjë që bëri Fifin të thotë se pse ai po ka dëshirë që ajo të bëjë pas tij, e që u mohua nga ish-futbollisti.

Ndërkohë, kujtojmë që javën që lamë u eliminua shkrimtari Elhaid Cufi, ndërsa ende nuk është bërë asnjë hyrje e re, gjë që është par.

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch