Connect with us

Rozë

Koha duket se ka ndalur për Leonorën – si ia del të duket kaq e re?

Published

on

koha-duket-se-ka-ndalur-per-leonoren-–-si-ia-del-te-duket-kaq-e-re?

Si i zhduki 20 vite Leonora Jakupi?

Gjithmonë është cilësuar si këngëtare e pashme, ama kurrë nuk i ka munguar përbërësi kryesor për ta bërë artiste, talenti.

Leonora Jakupi bëri vend në skenën muzikore shqiptare falë kriterit kryesor, talentit dhe zërit të bukur.

Me kalimin e viteve u vu në pah edhe pamja e saj e jashtme, hiret e vajzës bukuroshe, shkruan “Kosovarja”.

Leonora e bukur e gjithë shkëlqim mbetet edhe sot. E freskët, e ëmbël, sensuale dhe gjithë jetë, sikur të jetë në të 20-tat e saj.

Koha ka ndalur për Leonorën.

Continue Reading

Rozë

Arta Bajrami del për kafe, me ndryshimin e fundit nuk po e njeh askush!

Published

on

Arta Bajrami është ndër këngëtaret që vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun.

Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen, shkruan ORAinfo.

Por, Arta vazhdon të mbetet aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku duket se ka ndryshuar shumë në pamje.

Me flokë të kuqe, Arta po duket person krejt tjetër. A po e njihni? /ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Nora rregullohet si nuse, kush është mashkulli qe po i dërgon puthje?

Published

on

Nora Istrefi përveç zërit të talentuar njihet edhe si këngëtarja me linjat më perfekte në showbizin shqiptar.

Këngëtarja ekspozon linjat e saj të cilat janë vërtetë për lakmi.

Me kalimin e viteve ajo vetëm po zbukurohet duke lenë të gjithë gojëhapur me paraqitjet e saj.

Nora sonte ka dal me shoqëri. E rregulluar si nuse, ajo na prezanton me shoqërinë e saj, ndërsa njëri nga dy meshkujt që po e shoqërojnë në veturë, i dërgon edhe puthe Norës.

Për me tepër shikoni pamjet… /ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Adelina Berisha lajmërohet nga Amerika, mahnitë me këtë pamje

Published

on

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është padyshim një ndër më të dashurat për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, përcjell ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundi, ajo është duke qëndruar në Amerikë për vizitë tek familjarët e saj.

E në një imazh të publikuar se fundmi, Adelina shfaqet shumë joshëse. /ORAinfo/

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch