Connect with us

Rozë

Keith nuk i ndahet për asnjë moment Adrianës, i shkoi edhe në gardërobë

Published

on

keith-nuk-i-ndahet-per-asnje-moment-adrianes,-i-shkoi-edhe-ne-garderobe

Çfarë u panë duke bërë Adriana Matoshi me të dashurin në garderobën e një dyqani?

Këto kohë nuk kanë munguar një mori dedikimesh dashurie në adresë të aktores së mirënjohur Adriana Matoshi.

Të gjjtha mesazhet e bukura të dashurisë drejt saj, janë bërë nga Keith, i dashuri i aktores.

Ai, pak kohë më parë u shfaq në një emsion televiziv ku i shpalli të gjjtha ndjenjat ndaj Adrianes, ndërkohë që ata tashmë janë bërë krejt të pandashëm me njëri tjetrin, shkruan “Kosovarja”.

Aq të pandashëm janë, sa Keith është me Adrianen edhe kur ajo është në garderoben e ndonjë dyqani duke provuar rroba.

Ata janë fotografuar së bashku në garderobë dhe të dy po duken tejet fresh, e dashuria sikur u ka dhënë shumë shkëlqim.

Continue Reading

Rozë

Adelina vjen me foto nga pushimet, ekspozon linjat përfekte

Published

on

Këngëtrja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, përcjell ORAinfo.

Adelinën e gjejmë përherë tejet aktive me postime nga jeta e saj luksoze.

Këtë kohë ajo po i kalon pushimet në Turqi.

Sot, Adelina ka ndarë me ndjekësit një foto nga plazhi, e linjat e saj përfekte morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Learta bëhet pjesë e klipit të Engjit, publikon këtë foto bashkë me kunatën

Published

on

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Pas lindjes së vajzës, Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se do të jetë pjesë e videoklipit të Engjit.

E në këtë imazh që të dyja mahnisin me pamjet./ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Arbenita reagon ashpër pas kritikave se përdori filtër në foton e vajzës

Published

on

E kritikuan se përdori filtër në foton e vajzës, reagon ashpër Arbenita.

Modelja e njohur Arbenita Ismaili është bërë objekt i kritikave pasi postoi një fotografi të vajzës, për të cilën ndjekësit e kritikuan se e ka edituar.

Numër i madh i komentuesve deklaruan se fëmijët nuk kanë nevojë për filtra dhe editim.

Pas komenteve, Arbenita ka reaguar në InstaStory duke postuar dy versionet e fotografisë.

“Përdora aplikacionin Remini për kualitet. Merreni shtruar njerëz” – shprehet ajo.

“E kam ditur gjithnjë që Instagrami është toksik. Por ta gjykosh një të sapolindur. Ju të gjithë s’keni as zemër e as tru. Jam e pjekur mjaftueshëm që t’iu përballoj të gjithëve”, ka shkruar tutje modelja.

Për ta përmbyllur, Arbenita ka postuar një “boomerang” simpatik të vajzës, Ninës, me gjuhë jashtë duke deklaruar se kjo është “përgjigja e saj” për urryesit.

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch