Connect with us

Rozë

Humb betejën me COVID-19, vdes këngëtari i njohur

Published

on

humb-betejen-me-covid-19,-vdes-kengetari-i-njohur

Këngëtari i njohur amerikan vdes nga koronavirusi.

Këngëtari i njohur amerikan John Davis nuk ka arritur dot të fitojë betejën me COVID-19. Bëhet me dije se anëtari grupit të famshëm “Milli Vanilli” ka ndërruar jetë në moshën 66-vjeçare.

Davis ka interpretuar “Girl You Know It’s True” të albumit të vitit 1989, ndërsa së bashku me Fabrice Morvan dhe Rob Pilatus, grupi shiti më shumë se 30 milionë kopje.

Vajza e Davis, foli për vdekjen e të atit, ku kërkoi dhe një ‘duartrokitje të fundit’ në nder të tij.

“Ai bëri shumë njerëz të lumtur me të qeshurën dhe buzëqeshjen e tij, shpirtin e tij të lumtur, dashurinë dhe veçanërisht përmes muzikës së tij”, shkroi ajo në një postim në Facebook.

Këngëtari amerikan kishte lindur në Karolinën e Jugut, teksa më vonë është transferuar në Gjermani. Këngëtari u bë i njohur në të gjithë botën si pjesëtar i “Milli Vanilli”. Në vitet e mëvonshme, ai performoi së bashku me Morvan si pjesë e projektit të tyre “Face Meets Voice”./nuk ka arritur dot të fitojë betejën me COVID-19. Bëhet me dije se anëtari grupit të famshëm “Milli Vanilli” ka ndërruar jetë në moshën 66-vjeçare.

Davis ka interpretuar “Girl You Know It’s True” të albumit të vitit 1989, ndërsa së bashku me Fabrice Morvan dhe Rob Pilatus, grupi shiti më shumë se 30 milionë kopje.

Vajza e Davis, foli për vdekjen e të atit, ku kërkoi dhe një ‘duartrokitje të fundit’ në nder të tij.

“Ai bëri shumë njerëz të lumtur me të qeshurën dhe buzëqeshjen e tij, shpirtin e tij të lumtur, dashurinë dhe veçanërisht përmes muzikës së tij”, shkroi ajo në një postim në Facebook.

Këngëtari amerikan kishte lindur në Karolinën e Jugut, teksa më vonë është transferuar në Gjermani. Këngëtari u bë i njohur në të gjithë botën si pjesëtar i “Milli Vanilli”. Në vitet e mëvonshme, ai performoi së bashku me Morvan si pjesë e projektit të tyre “Face Meets Voice”.

Continue Reading

Rozë

Befason Anonela: Ish i dashuri nuk më linte të shkoja në tualet

Published

on

Ish-konkurrentja e Përputhen, Antonela ka bërë një deklaratë befasuese për ish të dashurin e saj.

Antonela tha se vera e fundit që kaloi me të dashurin e saj, për të ka qenë tepër e mërzitshme.

Ajo tha se ai ishte aq xheloz sa madje nuk e linte as të shkonte në tualet!

“Vera e fundit ka qenë shumë e mërzitshme, kur isha në çift, sepse nuk u kënaqa fare, isha vetëm me të”, tha ajo.

“Ishte yll, dy metra, biond, sy jeshil, por ishte shumë xheloz, thoshte “Pse shkove në tualet?”. Nuk isha komode që të kënaqsha”, tha Antonela.

Continue Reading

Rozë

Adelina vjen me foto nga pushimet, ekspozon linjat përfekte

Published

on

Këngëtrja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, përcjell ORAinfo.

Adelinën e gjejmë përherë tejet aktive me postime nga jeta e saj luksoze.

Këtë kohë ajo po i kalon pushimet në Turqi.

Sot, Adelina ka ndarë me ndjekësit një foto nga plazhi, e linjat e saj përfekte morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Learta bëhet pjesë e klipit të Engjit, publikon këtë foto bashkë me kunatën

Published

on

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Pas lindjes së vajzës, Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se do të jetë pjesë e videoklipit të Engjit.

E në këtë imazh që të dyja mahnisin me pamjet./ORAinfo/

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch