Connect with us

Rozë

Elvana Gjata shkëlqen në kostumin blu

Published

on

elvana-gjata-shkelqen-ne-kostumin-blu

Sa bukur duket Elvana në kostumin blu. Këngëtarja erdhi me disa imazhe joshëse në Instagram

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe nga përditshmëria apo karriera.

Ajo i jep rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme çdo herë, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi Elvana ka ndarë disa imazhe në Instastory ku shihet e veshur mjaft me stil.

Në këto imazhe, Elvana vjen e tejet joshëse e veshur me kostum blu, ndërsa zbulon një pjesë të gjoksit dhe barkut të tonifikuar, por një detaj tjetër ka tërhequr vëmendjen e fansave.

Elvana shihet duke buzëqeshur në njërën nga fotografitë ku edhe shihet se ajo ka dy dhëmbë të mbuluar me material floriri.

Këngëtarja natyrisht se dukej e veçantë por që nuk dihet ende se a janë të përhershëm dhëmbët prej floriri apo vetëm përkohësisht.

Continue Reading

Rozë

Keith e thirr me këtë emër ledahtues ‘Sasen’

Published

on

Keith e quan ‘Shac’ ‘Sasen’.

Adriana dhe Keith ka disa ditë që janë bërë bashkë.

Dyshja po kalojnë çdo moment se bashku ku po shihen edhe nën shoqërinë e miqve të tyre.

Duke u shfaqur të kombinuar në veshje të zezë, Keith bëri përshkrimin në gjuhën shqipe.

“O shac”, shkroi ai në mbishkrimin e imazhit.

Continue Reading

Rozë

Tollovi e madhe në koncertin e Labit në Ferizaj: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Published

on

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë.

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, i është gëzuar lajmit të lejimit të organizimit të ahengjeve dhe dasmave në kapacitet të 200 njerëzve.

Ai kishte bërë thirrje që nga viti i kaluar që një gjë e tillë të ndodhte, por tek sivjet këngëtarët do të kenë mundësinë që të kenë një sezon veror me koncerte.

E gjersa kjo ka filluar të ndodhë, duket se numri i personave që presin në rend për koncertet e tyre është i madh.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari ferizajas përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, ku ka shkruar se ndjehet e lumtur që më në fund, rinia po shijojnë mbrëmjet muzikore.

Ai madje ka ironizuar duke u shprehur se “tollovia” e sotme nuk është për shkak të zgjedhjeve, siç rëndom ndodhi gjatë fushatë elektorale, por është për shkak të prezencës së një këngëtari në një mbrëmje muzikore.

“Nuk janë zgjedhjet, por prezenca jonë sonte në Ferizaj, Kosovë e Shqipërisë. Vazhdojmë në mega mbrëmjet e tjera! Faleminderit qytetarët e mi dhe të gjithë ju shqiptarë”, ka shkruar Labi në mbishkrimin e fotografisë.

Përndryshe në finalizimin e manualit për dasmat të bërë të ditur sot (e mërkurë) është bërë me dije se organizimet do të zgjasin maksimumi deri në orën 23:00.

Continue Reading

Rozë

Ky është pengu më i madh i Sabri Fejzullahut gjatë karrierës

Published

on

Sabri Fejzullahu tregon pengun më të madh gjatë karrierës.

Këngëtari kosovar, Sabri Fejzullahu, gjatë karrierës së tij ka arritur të kontribuoj shumë duke sjellë këngë të shumta.

Secila këngë i është vlerësuar nga publiku, për të cilët është shprehur gjithmonë falënderues.

Në një intervistë tek ‘Vizioni i pasdites’, Sabriu ka folur më shumë për karrierën e tij duke treguar edhe çka i ka mbetur peng.

Bëhet fjalë për këngën “Ma ke prish gjumin e natës”, në bashkëpunim me Ledina Çelon.Artisti u shpreh se nuk e harron faktin që ky bashkëpunim nuk u vlerësua nga juria e festivalit.

Ai u shpreh mirënjohës që është vlerësuar dhe pëlqyer shumë nga publiku.

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch