Connect with us

Rozë

“Do takohemi në gjykatë” – nxehet situata në Përputhen

Published

on

“Do takohemi në gjykatë”, Armando nuk i kërkon falje Stelës.

Pas ofendimeve dhe zënkave të forta mes tyre, që çuan deri në largimin nga studioja të Stelës, kjo e fundit dhe Armando janë përballur me njëri-tjetrin.

Ai është shprehur se nëse Stela nuk tërhiqej nga deklaratat e saj, do ta padiste në gjykatë.

Stela ka kërkuar që ai t’i kërkonte falje për ofendimet, ndërsa ai nuk ka pranuar.

Stela: Pretendoj të më kërkosh falje.

Armando: Jam nga ata që jam pioner, partizan dhe mbështetës i barazisë gjinore, nëse ka dikush këtu në studio që mbron emancipimin gjinor ai jam unë. Nëse ke diçka me mua jam gati të jap përgjigje.

Stela: Unë pretendoja që do kërkoje falje, është një shprehje që fjalët e shumta janë fukarallëk.

Armando: Të të kërkoj falje?

Stela: Si je sjellë me mua nuk është për një mashkull.

Armando: Jam këtu nga një keq perceptim televiziv nga ana e publikut.

Stela: Nëse do të kishe kërkuar falje do të të ngrinte vlerat.

Stela: E di si po dukesh? Sikur i ke marrë e po i lexon ato që po thua.

Armando: Për çfarë të të kërkoj falje? Për gënjeshtrat, për shpifjet që ke bërë?

Stela: Cilat gënjeshtra?

Armando: Një gënjeshtër e madhe dhe nëse nuk do të tërhiqesh nga deklaratat e tua do takohemi në gjykatë.

Stela: Kam frikë se do të dalin gjëra të tjera.

Armando: Ti je një kontradiktë e gjallë Stela.

Continue Reading

Rozë

Arta Bajrami del për kafe, me ndryshimin e fundit nuk po e njeh askush!

Published

on

Arta Bajrami është ndër këngëtaret që vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun.

Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen, shkruan ORAinfo.

Por, Arta vazhdon të mbetet aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku duket se ka ndryshuar shumë në pamje.

Me flokë të kuqe, Arta po duket person krejt tjetër. A po e njihni? /ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Nora rregullohet si nuse, kush është mashkulli qe po i dërgon puthje?

Published

on

Nora Istrefi përveç zërit të talentuar njihet edhe si këngëtarja me linjat më perfekte në showbizin shqiptar.

Këngëtarja ekspozon linjat e saj të cilat janë vërtetë për lakmi.

Me kalimin e viteve ajo vetëm po zbukurohet duke lenë të gjithë gojëhapur me paraqitjet e saj.

Nora sonte ka dal me shoqëri. E rregulluar si nuse, ajo na prezanton me shoqërinë e saj, ndërsa njëri nga dy meshkujt që po e shoqërojnë në veturë, i dërgon edhe puthe Norës.

Për me tepër shikoni pamjet… /ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Adelina Berisha lajmërohet nga Amerika, mahnitë me këtë pamje

Published

on

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është padyshim një ndër më të dashurat për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, përcjell ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundi, ajo është duke qëndruar në Amerikë për vizitë tek familjarët e saj.

E në një imazh të publikuar se fundmi, Adelina shfaqet shumë joshëse. /ORAinfo/

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch