Connect with us

Rozë

DailyMail shkruan për performancën e Anxhela Peristerit në Eurovision

Published

on

dailymail-shkruan-per-performancen-e-anxhela-peristerit-ne-eurovision

Personaliteti televiziv, Carol Voderman krahasoi vetën e saj me këngëtaren shqiptare, Anxhela Peristerin e cila përfaqësoi Shqipërinë këtë vit në Eurovision 2021.

Komentatorja britanike e cila është bërë e njohur për shakatë e saj gazmore tha se Anxhela Peristeri, e cila këndoi për Shqipërinë, dukej e ngjashme me yllin 60-vjeçar të Countdown, nis artikullin, prestigjozja Dailymail.

Në momentin gjatë performancës së Anxhelës, Graham tha: ”A nuk ka asgjë që Carol Vorderman nuk mund të bëjë? Jo nuk është, kjo është Anxhela Peristeri për Shqipërinë”, tha me shaka ajo, transmeton lajmi.net.

Graham bëri krahasime midis Anxhelës, e cila ishte shfaqur e mrekullueshme në skenë me një triko argjendi pothuajse të njëjtë me atë të personalitetit të televizionit.

Carol shkroi në Twitter: ”Unë mendoj se mund të fitoi ndër 6 të parët … çfarë mendoni? Shqipëria … Eurovision … Mori të gjithë tymin që mund të grumbulloja nga Argos”.

Ajo i referohej performancës së Anxhela, ndërsa këngëtarja këndonte dhe kërcente e rrethuar nga një mjegull tymi, me trikon e saj dhe flokët e gjata brune që dukeshin pothuajse identike me flokët e Carol.

Dhe nuk ishte vetëm Graham që dalloi ngjashmërinë e tyre, disa njerëz që shkruan në mediat sociale për të tërhequr vëmendjen për krahasim.

Një person shkroi: ”Albania: “Nuk jam i sigurt pse Carol Vorderman po përfaqëson Shqipërinë #Eurovision”.

Një tjetër ndau një fotografi të Anxhelës në skenë me mbishkrimin gazmor: “A mund të kem një zanore të lutem, Carol Vorderman? #Eurovision”.

Të tjerët ndanë vlerësimin e tyre për shakanë e Grahamit: ‘”A ka ndonjë gjë që Carol Vorderman nuk mund të bëjë”?

‘# Komenti i Eurovision Graham Norton më jep jetë !!! Shqipëria: A nuk ka asgjë që nuk mund të bëjë Carol Vorderman? ‘ [duke qeshur],” tha një tjetër.

Continue Reading

Rozë

Adelina vjen me foto nga pushimet, ekspozon linjat përfekte

Published

on

Këngëtrja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, përcjell ORAinfo.

Adelinën e gjejmë përherë tejet aktive me postime nga jeta e saj luksoze.

Këtë kohë ajo po i kalon pushimet në Turqi.

Sot, Adelina ka ndarë me ndjekësit një foto nga plazhi, e linjat e saj përfekte morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Learta bëhet pjesë e klipit të Engjit, publikon këtë foto bashkë me kunatën

Published

on

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Pas lindjes së vajzës, Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se do të jetë pjesë e videoklipit të Engjit.

E në këtë imazh që të dyja mahnisin me pamjet./ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Arbenita reagon ashpër pas kritikave se përdori filtër në foton e vajzës

Published

on

E kritikuan se përdori filtër në foton e vajzës, reagon ashpër Arbenita.

Modelja e njohur Arbenita Ismaili është bërë objekt i kritikave pasi postoi një fotografi të vajzës, për të cilën ndjekësit e kritikuan se e ka edituar.

Numër i madh i komentuesve deklaruan se fëmijët nuk kanë nevojë për filtra dhe editim.

Pas komenteve, Arbenita ka reaguar në InstaStory duke postuar dy versionet e fotografisë.

“Përdora aplikacionin Remini për kualitet. Merreni shtruar njerëz” – shprehet ajo.

“E kam ditur gjithnjë që Instagrami është toksik. Por ta gjykosh një të sapolindur. Ju të gjithë s’keni as zemër e as tru. Jam e pjekur mjaftueshëm që t’iu përballoj të gjithëve”, ka shkruar tutje modelja.

Për ta përmbyllur, Arbenita ka postuar një “boomerang” simpatik të vajzës, Ninës, me gjuhë jashtë duke deklaruar se kjo është “përgjigja e saj” për urryesit.

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch