Connect with us

Rozë

Arbana Osmani prezantuese e “Big Brother Vip”?

Published

on

arbana-osmani-prezantuese-e-“big-brother-vip”?

Nuk ka më vend për dyshime, Arbana Osmani prezantuese e “Big Brother Vip”.

Shumë shpejt do të kthehet në ekran “Big Brodher”, por këtë herë ndryshe do të jetë për personazhet Vip.

Lajmin e bërë me dije vetë organizatorët e emisionit përmes një postimi në faqen zyrtare të televizionit, pak javë më parë.

Mirëpo gjatë kësaj kohë ka pasur diskutime rreth asaj se kush do të jetë drejtuese e emisionit, ka pasur shumë aludime mes Arbanës dhe Luana Vjollcës.

Në mbyllje të sezonit të 5-të të “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani pranoi tërthorazi se ajo do të jetë drejtuesja e ‘Big Brother Vip’.

Teksa falenderoj stafin ajo tha se së shpejti do të vijë me një projekt tjetër.

Pas këtij momenti duket se Arbana ka marrë shumë mesazhe për “Big Brother Vip”.

“A mund ta besoni që kam me miliona mesazhe me të njëjtën pyetje”, ka shkruar Arbana duke mos lënë më vend për dyshime.

Continue Reading

Rozë

Adelina vjen me foto nga pushimet, ekspozon linjat përfekte

Published

on

Këngëtrja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, përcjell ORAinfo.

Adelinën e gjejmë përherë tejet aktive me postime nga jeta e saj luksoze.

Këtë kohë ajo po i kalon pushimet në Turqi.

Sot, Adelina ka ndarë me ndjekësit një foto nga plazhi, e linjat e saj përfekte morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Learta bëhet pjesë e klipit të Engjit, publikon këtë foto bashkë me kunatën

Published

on

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Pas lindjes së vajzës, Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se do të jetë pjesë e videoklipit të Engjit.

E në këtë imazh që të dyja mahnisin me pamjet./ORAinfo/

Continue Reading

Rozë

Arbenita reagon ashpër pas kritikave se përdori filtër në foton e vajzës

Published

on

E kritikuan se përdori filtër në foton e vajzës, reagon ashpër Arbenita.

Modelja e njohur Arbenita Ismaili është bërë objekt i kritikave pasi postoi një fotografi të vajzës, për të cilën ndjekësit e kritikuan se e ka edituar.

Numër i madh i komentuesve deklaruan se fëmijët nuk kanë nevojë për filtra dhe editim.

Pas komenteve, Arbenita ka reaguar në InstaStory duke postuar dy versionet e fotografisë.

“Përdora aplikacionin Remini për kualitet. Merreni shtruar njerëz” – shprehet ajo.

“E kam ditur gjithnjë që Instagrami është toksik. Por ta gjykosh një të sapolindur. Ju të gjithë s’keni as zemër e as tru. Jam e pjekur mjaftueshëm që t’iu përballoj të gjithëve”, ka shkruar tutje modelja.

Për ta përmbyllur, Arbenita ka postuar një “boomerang” simpatik të vajzës, Ninës, me gjuhë jashtë duke deklaruar se kjo është “përgjigja e saj” për urryesit.

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch