Day: December 1, 2020

Sports

Kuajt janë të preferuar për bukuroshen, shfaqet krejt nudo mbi të

Bukuroshja Wanda Nara është një personazh i njohur përveçse është një agjente futbolli , prezantuese shumë e mirë ajo është dhe një modele shumë e kërkuar. Së fundmi bukuroshja seksi ka udhëtuar drejt Argjentinës për të takuar familjen e saj të cilët kishte kohë që nuk i kishte takuar, mirëpo këtë udhëim Nara e ka […]

Read More
News

Burri i Vjosa Osmanit e quan “fallxhore” Astrit Haraqinë

Prindon Sadriu, burri i Vjosa Osmanit e ka quajtur fallxhore ish-ministrin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Astrit Haraqija, pasi ky i fundit ka thënë se LDKja nuk duhet të sjellë parashutistë brenda partisë duke aluduar në Vjosa Osmanin. Në një koment në Facebook, duke replikuar me një qytetar, ka shkruar “fallxhore e interpretues emocinonesh e […]

Read More