Mihrija “befason“ me deklaratë, Jam më e bukura e Kosovës

1 day ago
inter-news.ch

Mihrije Braha: Jam femra më e bukur, më e kompletuar dhe më. inteligjente në Kosovë. Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha, nuk…

Kjo është shtëpia përrallore e Lolës dhe Daut Haradinajt

Lola dhe Dauti janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë. Dyshja duke qenë aktiv në rrjete sociale, shumicën…

1 day ago

Nervozohet keq Vuçiq, Ja çfarë selami i çon Bidenit për Kosovën

Presidenti serb Aleksandar Vuќiri falënderoi Presidentin e SHBA Joe Biden për përgëzimin e tij për Ditën e Shtetësisë së Serbisë…

2 days ago

Erdhi letra historike nga Amerika për Kosovën qe do gëzohet çdo Shqiptar !

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bajden, i ka shkruar letër ushtrueses së detyrës së presidentit, Vjosa Osmani, me…

2 days ago

Albin Kurti ”Hallakat” gjithë Serbinë me deklaratën e tij të fundit

Komentet e Kurtit dhën,ë për Euronews duket se kanE krijuar debat në Serbi, në lidh,je me vazhdimin e dialogut midis…

2 days ago

Vjen Lajmi I Fundit !! Albini Kryeminister, Vjosa Presidente Dhe Glauki Kryeparlamentar…Ja Kush E Thote

Kanë mbe,tur pak ditë deri në përfu..ndimin e numërimit të votave me ku,sht dhe diasporës, proce. i cili pritet të…

2 days ago

Arjan Konomi: Me lot në sy tregon se si Albin Kurti i shpëtoi jetën nga serbet, Ja si ndodhi!

Arjan Konomi, opinionisti i emisionit Përputhen i cili kohë më parë kishte punuar edhe si gazetare në mediumet italiane, tregon…

2 days ago

Duda Balje “selam“ Albin Kurtit, ka një kërkesë nga ai dhe ambasadorët

Ish deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje në një postim në Facebook ka bërë thirrje që të mbrohen vendet…

2 days ago

Vjen dorëheqja e parë e madhe nga LDK-ja, pas rezultatit të dobët në zgjedhje

Ka dhënë dorëheqje nga Kryetari i Degës së LDK-së në Vushtrri, Hysni Gërguri, i cili e mbante këtë post që…

2 days ago

LAJMI FUNDIT: Kaq para planifikon qeveria Kurti për familjet varësisht nga të ardhurat vjetore

Kryetari i VV’së Albin Kurti ka thënë se familjet që fitojnë më pak se 5 mijë euro në vit do…

3 days ago